Biorezonansowy test obciążeń

Stanowi jeden z najdokładniejszych i najszybszych sposobów na otrzymanie całościowego obrazu stanu zdrowia i pozwala na opracowanie indywidualnego, holistycznego programu zapobiegawczo-leczniczego.   Na czym polega biorezonans?   Komputerowa diagnostyka stanu zdrowia oparta jest na teorii określanej mianem biofeedback oraz teorii biorezonansu. Każdy mikroorganizm posiada swoje własne spektrum wibracji lub inaczej mówiąc – rezonansu. Każda komórka, każdy organ istnieje w określonym dla siebie zakresie częstotliwości. Poprzez określenie spektrum oscylacyjnego danej częstotliwości, za pomocą biorezonansu komórkowego, jesteśmy w stanie zidentyfikować zdrowe i chore komórki oraz procesy zachodzące w organizmie pacjenta.   Pozwala to na otrzymanie całościowego obrazu stanu zdrowia, a nie jedynie jego wybranych części oraz poznanie przyczyn i współzależności pomiędzy istniejącymi problemami zdrowotnymi, a ryzykiem potencjalnych chorób.   Dlaczego biorezonans warto wykonać w Promedicum?  

W Promedicum wykorzystujemy urządzenie Sensitiv Imago 530CE, będące urządzeniem medycznym klasy 2a, potrafiące osiągnąć nawet 96% dokładności przy stawianiu diagnozy. Żadne inne urządzenie biorezonansowe na rynku nie jest nawet w przybliżeniu tak precyzyjne.

  1. Z biorezonansu Sensitiv Imago można korzystać w sposób całkowicie legalny w gabinetach lekarskich i szpitalach – nasze urządzenie posiada certyfikat urządzenia medycznego klasy 2a, wg Załącznika II Dyrektywy 93/42/EEC – klasa 2a urządzeń medycznych (Annex II of the Directive 93/42/EEC, Full Quality Assurance System – medical device Class 2a).
  2. Biorezonans Sensitiv Imago zapewnia najwyższy poziom precyzji, wśród wszystkich urządzeń tego typu, obecnie dostępnych na rynku.
  3. Urządzenia biorezonansowe Sensitiv Imago są wyposażone w opatentowane czujniki SBA (System of Bistabile Analyzers). Wszystkie inne urządzenia wykorzystują czujniki starszej generacji typu trigger.
  4. Jedynie biorezonans Sensitiv Imago współpracuje z żywym obiektem biologicznym (organizmem ludzkim) – wszystkie inne urządzenia biorezonansowe pracują w oparciu o wirtualny profil pacjenta.
  5. Technologia biorezonansu Sensitiv Imago otrzymała Złoty Medal na targach Innowacji Technologicznej w Bułgarii, w 2009 roku.
  6. Wszystkie europejskie urządzenia biorezonansowe Sensitiv Imago, są składane z części produkowanych w Niemczech i Korei Południowej (do połączeń poszczególnych modułów wykorzystywany jest preparat wykonany na bazie złota).
  7. Oprogramowanie Lifestream jest stale aktualizowane i ulepszane w corocznych cyklach. Jego funkcje i możliwości wciąż się poszerzają, a potencjał programu praktycznie nie ma granic.
  Sensitiv Imago 530 stanowi najlepszy i najbezpieczniejszy wybór na rynku diagnostycznych urządzeń medycznych wykorzystujących technologię biorezonansu.