Promedicum

Małgorzata Orszańska

Praktykuję Medycynę Naturalną od ponad 25 lat.

Ukończyłam studia techniczne w dziedzinie nauk przyrodniczych, interesując się różnymi nurtami Medycyny Ludowej oraz tzw Paramedycyny.

W efekcie analizy rożnych systemów medycznych postawiłam na Homeopatię oraz Dietetykę Personalizowaną opartą na zaawansowanych badaniach molekularnych.

O wyborze Homeopatii zdecydował fakt, iż moim zdaniem, terapia ta przyczynia się w doskonały sposób do łagodzenia przykrych objawów, zarówno w przebiegu chorobowych stanów ostrych, jak i chronicznych. Współczesna Homeopatia wykorzystuje m.in.Tablicę Pierwiastków Mendelejewa jako uniwersalne narzędzie pracy, w celu doboru indywidualnego remedium, potrzebnego w konkretnej sytuacji.

Homeopatia i Dietetyka są dla mnie niczym dwa światy idei Platona:

  • Homeopatia – świat idei doskonałej
  • Dietetyka – świat rzeczywistości materialnej

W świecie materialnym posiłek jest naszym podstawowym paliwem. W swojej codziennej praktyce łączę  osiągnięcia nauki ze stylem życia pacjenta.

Jestem zwolenniczką świadomego odżywiania i koncentrowania się do pozytywnym reformowaniu nawyków żywieniowych.

EDUKACJA i DZIAŁALNOŚĆ

Magister Inżynier Inżynierii Chemicznej (Politechnika Łódzka), Dietetyk (Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu), EMBA (Maryland University USA), Dyplomowany Homeopata i Naturopata.

Zeus-soft Representative Poland - przedstawiciel belgijskiego producenta oprogramowania dla Homeopatów, o nazwie  RadarOpus.

Trener obsługi oprogramowania RadarOpus, Wykładowca  w Centrum Medycznym VERDE, Warszawa oraz Ośrodku Kształcenia Zawodowego CREATOR w Łodzi

Własna praktyka:  Poradnia Dietetyki i Biomedycyny. Badania Laboratoryjne.

WYBRANE CERTYFIKATY

W trosce o łatwość i komfort kontaktu z naszą placówką wsparciem dla Państwa jest przyjazna recepcja dostępna pn-pt w godzinach 9-17

Tel. 609 501 279

Email: biuro@promedicum.pl

W przypadku badań laboratoryjnych i konieczności pobrania krwi zapewniamy Państwu profesjonalną i serdeczną obsługę pielęgniarską