Promedicum

Małgorzata Orszańska

Praktykuję Medycynę Naturalną od 25 lat.

Ukończyłam studia techniczne w dziedzinie nauk przyrodniczych, interesując się różnymi nurtami Medycyny Ludowej oraz tzw Paramedycyny.

W efekcie wnikliwej analizy rożnych systemów medycznych postawiłam na Homeopatię oraz Dietetykę Personalizowaną opartą na zaawansowanych badaniach molekularnych.

O wyborze Homeopatii zdecydował fakt, iż moim zdaniem, terapia ta przyczynia się w doskonały sposób do korekty stanu psychosomatycznego pacjenta. Metoda analizy oparta o Tablicę Pierwiastków Mendelejewa stanowi Uniwersalne narzędzie pracy, w celu doboru indywidualnego leku, potrzebnego w konkretnej sytuacji.

Homeopatia i Dietetyka są dla mnie niczym dwa światy idei Platona:

  • Homeopatia – świat idei doskonałej
  • Dietetyka – świat rzeczywistości materialnej.

W świecie materialnym posiłek jest jedynym naszym paliwem. Łącząc z osiągnięcia nauki z możliwościami i upodobaniami pacjenta, pomagam komponować diety lecznicze, profilaktyczno-symbiotyczne, nieskomplikowane i smakowite.

Jestem zwolenniczką świadomego odżywiania i koncentrowania się do pozytywnym reformowaniu nawyków żywieniowych.

EDUKACJA i DZIAŁALNOŚĆ

Magister Inżynier Inżynierii Chemicznej (Politechnika Łódzka), Dietetyk (Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu), EMBA (Maryland University USA), Dyplomowany Homeopata i Naturopata.

Admiratorka teorii wysokich rozcieńczeń oraz Teorii Elementów Jana Scholtena opartej o Układ Okresowy Pierwiastków.

Wykładowca w Centrum Medycznym VERDE (Warszawa) oraz Ośrodka Kształcenia Zawodowego CREATOR w Łodzi

Własna praktyka:  Poradnia Dietetyki i Biomedycyny. Badania Laboratoryjne.

WYBRANE CERTYFIKATY

W trosce o łatwość i komfort kontaktu z naszą placówką wsparciem dla Państwa jest przyjazna recepcja dostępna pn-pt w godzinach 9-17

Tel. 609 501 279

Email: biuro@promedicum.pl

W przypadku badań laboratoryjnych i konieczności pobrania krwi zapewniamy Państwu profesjonalną i serdeczną obsługę pielęgniarską