Promedicum

Polityka zwrotów

Przyjmujemy tylko zwroty produktów zakupionych za pośrednictwem sklepu www.promedicum.pl.

Zwrócimy Ci pełne koszty zakupu lub wymienimy zakupione towary jeśli:

 • okażą się niezgodne ze specyfikacją (opisem produktu podanym na opakowaniu)
 • okażą się przeterminowane
 • okażą się niezgodne ze złożonym zamówieniem
 • opakowanie kosmetyku lub suplementu diety posiada cechy wskazujące na to, że było otwierane przed dostarczeniem.

Masz również możliwość zwrotu towaru, jeśli jesteś konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego, zmienisz zdanie i postanowisz odstąpić od umowy kupna (zdecydujesz, że nie chcesz używać zakupionego produktu).

Możesz zwrócić zakupione towary, a my zwrócimy Ci pieniądze pod następującymi warunkami:

 1. Produkty muszą być w oryginalnym stanie.
 2. Musisz powiadomić nas o odstąpieniu od umowy zakupu, w terminie nie późniejszym niż 14 dni od dnia otrzymania towaru.
 3. Jeżeli odstępujesz od umowy na skutek tego, że zmieniłeś zdanie, produkty musisz dostarczyć nam na swój koszt.
 4. Produkty musisz nam dostarczyć w ciągu 14 dni od daty poinformowania nas o decyzji o zwrocie towaru. Towary wyślij lub osobiście dostarcz na adres:

  PROMEDICUM Małgorzata Orszańska
  91-174 Łódź
  ul. Romanowska 55E pasaż lok. 8.

 5. Wraz ze zwracanym produktem musisz dostarczyć dowód zakupu oraz wypełniony formularz zwrotu towaru, który możesz pobrać tutaj.

Zwrot opłaty za zamówienie wykonujemy zawsze przelewem tradycyjnym. W tym celu prosimy o podanie danych rachunku bankowego odbiorcy, w odpowiednim polu formularza zwrotu towaru. Zwrotu należności dokonamy na podany rachunek.

Zwrócimy Ci koszty zakupu, a także koszt dostawy do wysokości najtańszej opcji dostawy dostępnej w momencie dokonywania zakupu, najszybciej jak to możliwe, nie później niż w terminie do 14 dni, po otrzymaniu przez nas zwracanego produktu.

Kontakt:

Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące zwrotu towaru, jeśli skontaktują się Państwo z nami, pisząc na email: sklep@promedicum.pl lub dzwoniąc pod numer: 609 501 279

Po potwierdzeniu otrzymania od Państwa wiadomości Promedicum.pl będzie przetwarzać Państwa dane osobowe, wyłącznie do realizacji określonego w emailu celu. Więcej informacji w Polityce Prywatności