Przygotowanie do ciąży

Pierwsze tygodnie ciąży są niezwykle istotne z punktu widzenia prawidłowego rozwoju płodu, dlatego ważne jest, aby organizm już od samego początku był gotowy na przyjęcie nowego lokatora. Jeżeli dobrze przygotujesz się do ciąży, zdrowiej przez nią przejdziesz oraz szybciej i łatwiej odzyskasz formę po porodzie i karmieniu piersią. Świadomie planując ciążę, zminimalizujesz też ryzyko wystąpienia w jej czasie powikłań i ustrzeżesz dziecko przed przyszłymi problemami zdrowotnymi.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naturopaty?

Naturopata udzieli ci wsparcia na każdym etapie – od okresu poprzedzającego poczęcie, przez ciążę, aż po połóg, proponując plan postępowania dopasowany do twoich potrzeb zdrowotnych.

Po pierwsze, zaproponuje odpowiednie badania – między innymi w kierunku nietolerancji pokarmowych, poziomu wolnych rodników, zbada twój metaboliczny profil genetyczny i przeprowadzi biorezonansowy test obciążeń organizmu. Wesprze cię w dążeniu do osiągnięcia właściwej masy ciała, rzuceniu palenia, zmianie diety i stylu życiu. Doradzi też odpowiednią suplementację przed ciążą i w czasie jej trwania.