Promedicum
konferencja promedicum1 v3

Zapraszamy na Seminarium o tematyce:

Długoterminowe leczenie homeopatyczne, w przebiegu ciężkich schorzeń

  • Interesujesz się homeopatią?
  • Chcesz znacznie poszerzyć swoją wiedzę?
  • Zapisz się już dziś na nasze seminarium!
Nazwa usługi Uwagi Cena
Seminarium Dr F.Master 20-22.09.2024 1 400,00 zł
konferencja promedicum2

Szczegółowy harmonogram:

konferencja promedicum3 v4
konferencja promedicum4
Nazwa usługi Uwagi Cena
Seminarium Dr F.Master 20-22.09.2024 1 400,00 zł

Seminarium poprowadzi jeden z czołowych

światowych pionierów Homeopatii - dr Farokh J. Master

To wybitna postać w świecie Homeopatii. Pierwszy wprowadził Homeopatię jako część głównego nurtu leczenia w sektorze prywatnym i państwowym. Odegrał kluczową rolę w uruchomieniu ambulatoryjnych Oddziałów Homeopatycznych w wielu szpitalach klinicznych.

Jest znany z opracowywania metod leczenia wielu ostrych i przewlekłych chorób neurologicznych, szczególnie w przypadku schorzeń naczyniowo-mózgowych, takich jak zakrzepica mózgu, zawały, zatorowość i krwotok podpajęczynówkowy.

Dr Master jest pionierem w stosowaniu terapii Iscador w połączeniu z Homeopatią w terminalnych przypadkach raka oraz w leczeniu różnych powikłań nowotworowych, prowadzącą do złagodzenia bólu, zmniejszenia krwotoku i wydłużenia okresów remisji.

Maksyma doktora to: „Love all, Serve all”.

Dołączył do Bombay Homeopatic Medical College w czerwcu 1976 r. Studia podyplomowe ukończył i uzyskał kwalifikacje na Podyplomowym Studium Zasad i Praktyki Medycyny Homeopatycznej, zorganizowanym w 1991 roku w Podyplomowym Instytucie Homoeopatii Hahnemanna w Londynie, październik 1991. Doktor medycyny z Uniwersytetu w Radżastanie. Zdał egzamin MD w sierpniu 1994, z wyróżnieniem. Uzyskał najwyższe oceny ze wszystkich przedmiotów podstawowych i pomocniczych. W styczniu 1980 roku dołączył do uczelni homeopatycznej jako młodszy wykładowca na wydziale medycyny. W 1986 roku został mianowany Profesorem na Wydziale Lekarskim. Dołączył do MPK Homeopathic Medical College w Jaipur w Radżastanie i uzyskał stopień Doktora Medycyny w grudniu 1994 r.

Obronił doktorat z zakresu „Leczenia raka przy użyciu Homeopatii”

Doktor Farokh Master jest założycielem bezpłatnego szpitala Homeopatycznego w Indiach - The Homeopathic Health Center. Znajduje się w Bombaju w Indiach, mieście liczącym ponad 20 milionów ludzi, z których wielu cierpi na różnorodne ostre lub przewlekłe dolegliwości. HHC jest często jedynym miejscem, w którym mogą szukać pomocy. Z biegiem lat ośrodek rozrósł się i obecnie zatrudnia ponad 20 homeopatów pracujących pod umiejętnym przewodnictwem doktora Farokh Mastera.

W szpitalu codziennie jest pod obserwacją średnio 8 do 10 nowych przypadków przewlekłych i ponad 50 nowych przypadków ostrych. Dużą wagę w szpitalu przywiązuje się do przestrzegania zasad klasycznej Homeopatii, a mianowicie indywidualizacji. Aby to osiągnąć, wymagany jest wysoki poziom wiedzy i doświadczenia Homeopatycznego.

Konsultacje są bezpłatne, a leki importowane, które są ciężko dostępne, wydawane są za pół ceny/bezpłatnie (dla potrzebujących). Doktor uważa, że ci, których nie stać na leki i opłaty za konsultacje w prywatnej klinice, powinni zawsze mieć dostęp do leczenia. Szpital utrzymuje się w głównie z darowizn.

Dowiedz się więcej o doktorze Farokh J. Master:

Strona Farokh J. Master na Facebooku.

Oficjalna strona dra Farokha.

Organizatorem jest OFICJALNY POLSKI PRZEDSTAWICIEL firmy ZEUS-SOFT, producenta oprogramowania i międzynarodowego projektu wsparcia merytorycznego dla Homeopatów o nazwie RADAROPUS.


Oto numer konta organizatora, jeśli wolisz dokonać wpłaty przelewem:

Promedicum: 23 1140 2004 0000 3702 8455 1434. W tytule wpisz, swoje imię i nazwisko, zaś dane do faktury prześlij nam poprzez formularz kontaktowy.

Faktury z tytułu wpłat (zarówno przelewem jak i za pośrednictwem bramki) dostaną dostarczone drogą elektroniczną, na podany adres email.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o Seminarium, wyślij wiadomość na adres: promedicum@promedicum.pl lub skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Zarezerwuj swój udział w Seminarium już teraz.

Nazwa usługi Uwagi Cena
Seminarium Dr F.Master 20-22.09.2024 1 400,00 zł